Worsmy jednak bez NFT!

Jakiś czas temu głośno było o umieszczeniu NFT w grze Ubisoftu. Inicjatywa studia nie obeszła się bez echa, a niedługo potem na pociąg NFT zakupiło bilet studio Team17.

Studio znane między innymi, ale głównie tylko z serii gier Worms zapowiedziało niedawno umieszczenie NFT w projekcie Meta Worms. Team 17 na początku ogłosił współprace z Reality Gaming Group zajmującym się umieszczaniem NFT i stosowaniem Blockchainu w grach. Na mocy ich umowy miało dojść do zamieszczenia wirtualnych tokenów w kolejnej części gry. Ta wiadomość nie przypadła do gustu fanom i już po tygodniu studio wycofało się ze swojej decyzji.

Zobacz również: Neymar: Perfekcyjny chaos  recenzja. Jestem zmieszany, nie wstrząśnięty

Team17 ogłasza dziś zakończenie projektu MetaWorms NFT. Wysłuchaliśmy członków naszego zespołu, partnerów rozwojowych i społeczności naszych gier, a także wyrażonych przez nich obaw, dlatego podjęliśmy decyzję o wycofaniu się z przestrzeni NFT”.

Jak widzimy społeczność graczy znowu wygrała walkę przeciw chciwej firmie. A w robakach będziemy zabijać innych graczy, aby po prostu wygrać. Nie dlatego, że zrobili screen shot naszego unikalnego tokenu, którego nie da się skopiować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze