It Takes Two – zapowiedziano filmową adaptację gry

Długo nie trzeba było czekać, by sukces odniesiony przez grę It Takes Two poniósł się szerzej w internetowy eter. Zwycięzca zeszłorocznej The Game Awards w kategorii gra roku już niedługo otrzyma swoją ekranizację. Poznaliśmy twórcę, który podejmie się filmowej adaptacji tej niesamowitej gry.

Nie od dziś wiadomo, że filmowe adaptacje popularnych gier komputerowych potrafią zachęcić naprawdę ogrom widzów. Urocza gra o nazwie It Takes Two już wkrótce dostanie jedną z takich ekranizacji. Z pozoru tak niepozornie wyglądająca gra swoim kunsztem przebiła takie produkcje jak Psychonauts 2 czy Ratchet & Clank: Rift Apart na największej gali wręczenia nagród w przemyśle gier komputerowych. Czy więc potrzeba więcej powodów, aby wcielić taki tytuł na srebrne ekrany?

Zobacz również: Sonic, Tails i Knuckles na nowych plakatach!

It Takes Two to gra łącząca w sobie elementy gry przygodowej wraz z typową platformówką. Co jednak zasługuje na szczególną uwagę to fabuła pełna życiowych odniesień. Gracz obserwuje zmagania małżeństwa, które tuż przed wydarzeniami w grze postanowiło wziąć od siebie dłuższą przerwę. Elementem łączącym rozbieżne drogi rodziców okazuje się być ich córka Rose, która tworzy ich kukiełkowe podobizny. Jej rozpacz okazuje się być tak ogromna, że pewnej nocy rodzice zapadają w kamienny sen. Po wybudzeniu jednak wszystko okazuje się być zupełnie inne niż wcześniej, bowiem ich ciała zamieniły się w wełniane figurki.

It Takes Two

Zobacz również: PlayStation Plus Video Pass atakuje nowościami!

Za adaptację odpowiedzialny będzie producent niezwykle rozpoznawalnego filmu o Sonicu – Dmitri M. Johnson. Na chwilę obecną scenariuszem zajmą się Pat Casey oraz Josh Miller, ale także John Whittington znany z napisania scenariusza do przygód LEGO Batmana.

It Takes Two

Słyszeliście o tej produkcji, a może mieliście okazję wcielić się w jednego z rodziców? Mam nadzieję, że już wkrótce dowiemy się nieco więcej na temat tej filmowej produkcji.

Źródło: Materiały prasowe

Weronika Sweeleo Zator

Miłośniczka gier na konsole starszej generacji oraz komputerowych tytułów fantasy i RPGów. Po godzinach robiąca cosplaye postaci z popkultury, które wcale nie są tak mobilne jak przedstawiają je twórcy gier. Kofeina i poduszki z nadrukami anime waifu to moi wieczni sprzemierzeńcy („• ᴗ •„)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze