Tales of the Walking Dead – poznaliśmy obsadę nowego spin-offa Żywych Trupów

Terry Crews kontra zombie? O tak!

Finałowy sezon Żywych Trupów trwa w najlepsze. Fani uniwersum jednak nie mają powodów do smutku. Przynajmniej w teorii… Świat zombiaków rozrasta się w zastraszającym tempie. Poza głównym serialem, możemy oglądać w telewizji dwa inne spin-offy – Fear The Walking Dead oraz World Beyond. Kolejne dwa są już w drodze na ekrany. Pierwszy będzie opowiadał o przygodach Carol i Daryla po zakończeniu głównej serii. Dziś natomiast poznaliśmy obsadę projektu o nazwie Tales of the Walking Dead.

Zobacz również: Żywe Trupy – recenzja 11 sezonu. Czy trupy nadal żyją?

Serial będzie antologią – każdy odcinek stanowić będzie zamkniętą historię o bohaterach, którzy przewijali się wcześniej w Żywych Trupach, jak i całkowicie nowych postaciach. W nowo ujawnionej obsadzie pojawiają się Anthony Edwards, Parker Posey, Terry Crews, Poppy Liu, oraz Jilian Bell. Premiera już w tym roku.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze