Nowy sezon Miasteczka South Park już 7 lutego w Comedy Central!

W poniedziałek 7 lutego o godzinie 00:30 na Comedy Central zadebiutuje wyczekiwany, jubileuszowy sezon kultowego serialu animowanego Miasteczko South Park!

Widzowie Comedy Central poznali Kyle’a, Stana, Kenny’ego i Cartmana już 25 lat temu. Od tamtej pory stacja wyemitowała ponad 523 miliardy minut serialu! Jego jubileuszowy sezon przyniesie jeszcze więcej niesamowitych historii, groteskowego humoru i głębokich morałów. W oczekiwaniu na nowe odcinki, bohaterowie produkcji ślą swoim fanom kolejne ważne przesłanie: Wiecie, czegoś się dzisiaj nauczyliśmy… Cierpliwość popłaca!

Zobacz również: Kendrick Lamar i ekipa South Parku tworzą nowy film!

25. seria Miasteczka South Park wystartuje 7 lutego o godzinie 00:30 na kanale Comedy Central. Premierowe odcinki serialu będzie można zobaczyć w lutym i marcu, kolejno 7, 14 i 21 dnia danego miesiąca, zawsze 30 minut po północy. Będą one również dostępne na SouthPark.cc.com, CC.com i w Comedy Central App.

Co przyniesie pierwszy odcinek nowego sezonu pt. Pajama Day? Uczniowie czwartej klasy poniosą dotkliwą karę za swoje nieodpowiednie zachowanie. Ani Dyrektor PP, ani dzieciaki nie będą miały zamiaru ustąpić! Jak zakończy się ta historia?

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze