Guru Nation – Bob Odenkirk w nowym serialu

Bob Odenkirk powróci niedługo w nowym serialu komediowym Guru Nation.

Better Call Saul, czyli serialowy prequel Breaking Bad nieuchronnie zbliża się ku końcowi. Już wkrótce premierę będzie miał finałowy 6. sezon. Po zakończeniu tego etapu historii prawnika Saula Goodmana główny aktor wskoczy jednak w inne buty. Bob Odenkirk otrzymał niedawno angaż w nadchodzącej produkcji Guru Nation.

Zobacz również: Odwilż – pierwszy teaser polskiego serialu HBO Max Original

Tytuł od The ViacomCBS opowiadać będzie o rywalizacji dwóch przywódców ugrupowań religijnych, którzy w bezlitosny sposób manipulują umysłami swoich wiernych. Serial będzie komedią stylizowaną na dokument. We wspomnianego rywala będzie się tutaj wcielał David Cross.

Bob Odenkirk i David Cross w serialu Mr Show
Bob Odenkirk i David Cross w serialu Mr. Show

Zobacz również: Zbuntowani – recenzja serialu. A komu to potrzebne?

Dwóch aktorów spotka się na planie ponownie po wielu latach. Dawno temu grali w serialu Mr. Show. Odenkirk niezbyt zmieni tu konwencję swojej postaci – wciąż będzie naciągaczem i kombinatorem, który zapewne swoim gadulstwem zapewni sporo rozrywki. Serial Guru Nation przygotowywany jest dla platformy Paramount+. Reżyserem produkcji został Jason Woliner, czyli reżyser drugiej części Borata.

Źródło: Deadline

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze