The Meg – ruszyła produkcja sequela

Rozpoczęły się właśnie zdjęcia do drugiej części horroru z 2018 roku.

Pierwsze informacje na temat sequelu The Meg pojawiły się świeżo po premierze. Do niedawna nie mieliśmy jednak żadnych konkretów na temat prac nad filmem. Jednak zgodnie z informacjami z portalu Variety właśnie rozpoczęły się prace na planie zdjęciowym w Wielkiej Brytanii.

Zobacz również: Batman nadchodzi z nowym zwiastunem!

Data premiery ani szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Wiemy, że w drugiej części powróci Jason Statham, jako nieustraszony nurek i były wojskowy Jonas Taylor. Tytuł filmu brzmi Meg 2: The Trench.

Pierwsza część filmu opowiadała o grupie badaczy, która odkryła uśpiony pod głębinami prehistoryczny morski świat. Konsekwencją tych wydarzeń było wydostanie się zabójczego megalodona. Prehistoryczna, 20-metrowa bestia rozpoczęła polowanie u wybrzeży Florydy.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze