Buzz Astral na drugim zwiastunie

Do sieci trafił zwiastun najnowszej animacji Disney Pixar – Buzz Astral. Znany dotychczas bohater z filmów z serii Toy Story doczekał się własnej produkcji. Na koniec świata i jeszcze dalej!

Lightyear ma być swoistym origin story jednego z najpopularniejszych bohaterów Toy Story, a może i bajek w ogóle – Buzza Astrala. Głosu głównemu bohaterowi użyczy Chris Evans. W amerykańskim dubbingu usłyszymy także takich aktorów jak: Keke Palmer, Taika Waititi oraz James Brolin. Produkcje Pixara wyreżyseruje znany dotychczas z krótkometrażówek Angus MacLane. Tak wypowiedział się o filmie:

Świat Buzza zawsze był czymś, czym byłem podekscytowany. W Toy Story wydawało się, że jego historia jest niesamowita, choć była tylko wspomniana na chwilę, a ja zawsze chciałem odkrywać ten świat dalej.

Zobacz również: Sing 2 recenzja filmu. Miałam ciarki!

Toy Story zadebiutowało na ekrany kin w 1995 roku. Pierwszy film pełnometrażowy był pierwszym  stworzonym całkowicie przy użyciu techniki komputerowej (CGI). To wtedy po raz pierwszy ujrzeliśmy postać Buzza Astrala, który skradł serca fanów na całym świecie. Produkcja doczekała się trzech kontynuacji. Ostatni film – Toy Story 4 pojawił się w 2019 roku.

Światowa premiera animacji Buzz Astral zaplanowana jest na 17 czerwca 2022 roku. Poniżej znajdziecie drugi oficjalny zwiastun z dubbingiem, a ciekawych angielskiej wersji zwiastun znajdziecie tutaj.

Źródło: Materiały prasowe/ YouTube

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze