Better Call Saul – teaser finałowego sezonu. Znamy też datę premiery!

Otrzymaliśmy pierwszą zapowiedź ostatniego sezonu serialu oraz oficjalną datę premiery.

Serial Better Call Saul dobiega końca. Prequel Breaking Bad tej wiosny doczeka się szóstej, finałowej serii. Na opublikowanym wczoraj krótkim teaserze widzimy, że do gry wrócą bliźniacy Salamanca, którzy zjawiają się w spalonej posiadłości Lalo.

Zobacz również: Buzz Astral na drugim zwiastunie

Sama zapowiedź nie pokazywała nic więcej, podawała jednak pewną wskazówkę dotyczącą daty premiery. Do tej pory pewne było tylko, że pierwsze odcinki ostatniej serii zadebiutują w okolicach kwietnia. Pełną zapowiedź finału możemy więc otrzymać jeszcze w tym miesiącu. Dziś jednak stacja AMC podała oficjalną informację, że finałowy sezon zadebiutuje na platformie Netflix 18 kwietnia.

Bob Odenkirk w serialu "Better Call Saul"

Bob Odenkirk w serialu „Better Call Saul”

Aktorzy wcielający się w główne role już od dawna zapowiadają, że jest to najlepszy i najbardziej emocjonujący sezon ze wszystkich. Teaser, o którym mowa możecie zobaczyć poniżej:

Źródło: Twitter

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze