Comedy Central zaprasza na drugi odcinek nowego sezonu Miasteczka South Park

Premiera jubileuszowego 25. sezonu Miasteczka South Park za nami. Wszystkich, którzy czekają na kolejną dawkę humoru z podtekstem, ale bez hamulców, Comedy Central zaprasza przed telewizory w najbliższy poniedziałek 14 lutego o godz. 00:30.

W pierwszym odcinku walczono o prawa, te całkiem podstawowe: do noszenia i nie noszenia piżam. Napięcie i spory między mieszkańcami South Parku narastały. Czy nie brzmi to znajomo? Co wydarzy się w kolejnym odcinku i kogo w nim zobaczymy? Na pewno Randy’ego, który pokaże nowym znajomym swoją plantację i zaprosi ich na nietypowy obiad – będzie zielono! Z kolei Stana dopadnie szok, gdy uświadomi sobie, że do tej pory źle interpretował jedno z największych dzieł literackich wszech czasów…

Zobacz również: Animowany spin-off The Boys na szalonej zapowiedzi!

Drugi odcinek 25. serii Miasteczka South Park zatytułowany The Big Fix już w najbliższy poniedziałek 14 lutego o godz. 00:30 na antenie Comedy Central! Następny będzie emitowany 21 lutego a pozostałe kolejno 7, 14 i 21 dnia marca, zawsze 30 minut po północy.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze