Koniec Defenders? Daredevil, Punisher i inne seriale Marvela wkrótce znikną z oferty Netflixa

Marvelowskie seriale dostępne na Netflixie wkrótce mogą zniknąć z platformy.

Podczas, gdy rzesza fanów wciąż pokłada nadzieje w kontynuację chociaż niektórych seriali superbohaterskich produkowanych przez Netflixa, Marvel dobitnie je przygasza. Wielokrotnie mówiono, że współpraca z platformą nie będzie już realizowana. W miarę pewne było jednak, że mimo braku rozwoju tych serii, pozostaną one własnością platformy „dożywotnio”.

Zobacz również: Ranking filmów Marvel Cinematic Universe

Jak się jednak okazuje, Daredevil, Jessica Jones, Punisher i pozostałe seriale Marvela wkrótce znikną z oferty Netflixa. Przynajmniej taka informacja widnieje na stronie platformy pod każdym z tych tytułów – Ten program jest dostępny do 1 marca. Tekst pojawił się pierwszy raz na brytyjskiej wersji platformy. Teraz widać go również na naszym Netflixie, jednak u nas widnieje data 28 lutego.

Zobacz również: Russell Crowe dołącza do obsady filmu o Kravenie Łowcy

Póki co nie wiadomo jednak, czy usunięcie seriali jest jednoznaczne z przeniesieniem ich do innego streamingu. Jeżeli tak, to jedynym miejscem, w którym seriale odnajdą nowy dom, jest platforma Disney+. Tak czy inaczej, informacja o nagłym skasowaniu tytułów z oferty jest dość zaskakująca.

Nadzieje na to, że jeszcze kiedyś zobaczymy wspomniane seriale leży w starcie platformy w naszym kraju. Przypomnijmy, że Disney+ pojawi się u nas w te wakacje.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze