PlayStation z darmowym multiplayerem na Walentynki!

Czasem tak w życiu bywa, że nasza druga połówka znajduje się daleko od nas. Na szczęście gry to rozrywka, która łączy ludzi, nawet oddalonych kilometry od siebie. Lecz na PlayStation opcja multiplayer jest płatna. Jednak Sony wie, że w Dzień Zakochanych nie należy rozdzielać kochających się ludzi. Dlatego korporacja udostępni tryb multiplayer za darmo, dla każdego!

Sony kocha swoich graczy. Dlatego też wypadałoby dbać również o ich miłość do siebie nawzajem. Dlatego też jeżeli wasza druga połówka korzysta z PlayStation (tak jak wy), a w te Walentynki będziecie daleko od siebie, albo może zdobędziecie się na jakieś romantyczne wyznanie w Dzień Zakochanych w waszej ulubionej grze, mamy niespodziankę.

Już w Walentynki tryb multiplayer na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5 będzie dostępny kompletnie za darmo. Nie będziecie potrzebowali subskrypcji PlayStation Plus! Kiedy będziemy mogli skorzystać z takiej okazji? Od 12 lutego o godzinie 00:01, do 14 lutego o 23:59. To jak? Z kim spędzicie te gamingowe Walentynki?

Zobacz również: Dying Light 2 – Recenzja gry. Światełko nadziei

Źródło: Twitter

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze