Batgirl – Michael Keaton jako Batman na nowych zdjęciach

Nowe zdjęcia z planu pokazują Batmana w wersji Michaela Keatona.

Solowy film o przygodach Batgirl może być kolejną bardzo ciekawą pozycją od DCEU. Do roli Jamesa Gordona powraca J.K. Simmons, a według ostatnich informacji również Michael Keaton pojawi się w filmie. Aktor zaprezentuje swoją wersję Batmana, którą widzieliśmy ostatni raz w filmie Burtona Batman: Returns z 1992 roku.

Zobacz również: Zwiastun zapowiadający tegoroczne produkcje DC Comics. Pierwsze spojrzenie na nowych herosów!

Do tej pory nie było potwierdzone, czy Keaton wystąpi po prostu jako „starszy” Bruce Wayne, czy zobaczymy go w klasycznym stroju Batmana. Jednak dzięki nowym zdjęciom z planu Batgirl uzyskaliśmy odpowiedź. Widać na nich postać w kombinezonie z ’89 roku.

Oznacza to, że powracającego po ponad 30 latach Keatona zobaczymy wkrótce w dwóch superprodukcjach DC Comics. Pierwszą będzie The Flash, gdzie wystąpi razem z Benem Affleckiem. Drugą będą wspomniane solowe przygody Barbary Gordon.

batman
Michael Keaton jako Bruce Wayne
Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze