Feardemic – polski wydawca mrocznych tytułów ogłasza swój pierwszy festiwal online

Zapnijcie pasy i trzymajcie się mocno! Feardemic, najbardziej rockandrollowy wydawca interaktywnych horrorów znany między innymi z publikacji DARQ oraz nadchodzącego Dark Fracture właśnie ogłosił swój własny festiwal – Feardemic’s Fear Fest 2022! FFF2022 rozpoczyna się 15 marca tego roku o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Kochasz horrory, ostre brzmienie i festiwale? Jeśli tak, Feardemic’s Fear Fest 2022 jest właśnie dla Ciebie! Feardemic, rodzimy wydawca gier grozy z siedzibą w Krakowie, w swoim laboratorium powołuje do życia coś specjalnego. Po współwydaniu przełomowego, surrealistycznego horroru DARQ i rozpaleniu do czerwoności fanów grozy już samym prologiem zbliżającego się wielkimi krokami horroru psychologicznego Dark Fracture, ekipa nie zdejmuje nogi z gazu i zaprasza wszystkich na wielką, horrorową ucztę!

Zobacz również: Najlepsze horrory w historii

Startujący już 15 marca, Feardemic’s Fear Fest 2022 to okazja dla wydawcy na zaprezentowanie publice przepastnego inwentarza nadchodzących gier, a uwierzcie, jest co prezentować. FFF2022 zabierze nas między innymi na skuty lodem pokład legendarnego HMS Terror w Terror: Endless Night, turowej grze przygodowej byłych deweloperów Frostpunka 2, inspirowanej prawdziwą, mrożącą krew w żyłach historią. Odwiedzimy również pełną akcji, kolorów i psot metroidvanię w Cosmic: A Journey Among Shadows oraz, rzecz jasna, jeden z najbardziej wyczekiwanych growych horrorów tego roku – przerażający, wnikający głęboko w najciemniejsze zakamarki umysłu Dark Fracture. Ponadto, prezenterem wydarzenia będzie sam Hunter Peterson we własnej osobie! To właśnie głos stojący za sławnym SCP Explained zabierze nas w tę mroczną podróż.

Mówi się, że nie samymi grami człowiek żyje, dlatego też Feardemic’s Fear Fest 2022 oferuje jeszcze więcej! Poza ekscytującymi zwiastunami oraz pokazami gier, przyjdzie nam także bliżej poznać osoby, które stworzyły te niezwykłe światy i straszliwe opowieści. Gdy ich spotkacie, przekonacie się, że zło wcale nie jest martwe! Podczas FFF2022 deweloperzy zapowiadanych gier objawią nam, jak przebiegał ich proces twórczy, opowiedzą o sobie oraz o mrocznych rytuałach, jakie musieli wykonać, aby stworzyć tak fantastyczne dzieła.

FFF2022 W PIGUŁCE:

Kiedy: 15 marca 2022 roku o 19 czasu polskiego.

Gdzie: Twitch i Youtube

Plan wydarzeń:

  • NOWE ZWIASTUNY: DARK FRACTURE, COSMIC: A JOURNEY AMONG SHADOWS, TERROR: ENDLESS NIGHT, DARQ: ULTIMATE EDITION
  • WYWIADY Z DEWELOPERAMI.
  • HUNTER PETERSON PREZENTUJE.

Więcej informacji na:  www.fearfest.online.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze