Ło Panie – Oscary z trzema prowadzącymi i Twitterową nagrodą

Mają rozmach…

Po trzech latach bez prowadzącego i absolutnej katastrofie, jaką okazała się zeszłoroczna gala wręczenia nagród Akademii, producentom najwidoczniej jest wciąż mało. Tegoroczne rozdanie Oscarów poprowadzą trzy aktorki: Wanda Sykes, Amy Schumer i Regina Hall. Dodatkowo, Akademia nawiązała współpracę z Twitterem – użytkownicy portalu będą mogli wybrać swojego własnego laureata Oscara. Od wczoraj mogą oni głosować na swoje ulubione filmy minionego roku i to bez względu na to, czy produkcja została nominowana przez Akademię czy nie.

Zobacz również: Oscary 2022 – Znamy nominacje do nagród!

Użytkownicy oddają głosy do 3 marca za pomocą hasztagu #OscarsFanFavorite. Film, który zdobędzie najwięcej głosów, zostanie doceniony podczas gali rozdania nagród Akademii. Nagroda nie będzie jednak traktowana jako oficjalna kategoria na Oscarach. Natomiast przy pomocy hasztagu #OscarsCheerMoment, użytkownicy Twittera mogą głosować na swoje ulubione sceny z filmów ubiegłego roku. Sceny zostaną zaprezentowane wraz z tweetami fanów podczas ceremonii.

Użytkownicy, którzy zdecydują się na udział w zabawie, mają szanse na wygranie nagród – rocznego abonamentu serwisu streamingowych, pakietu biletów do kina, a nawet możliwość wręczenia statuetki na przyszłorocznej gali.

Za wyreżyserowanie ceremonii będzie odpowiadał Glenn Weiss, który zajmował się przygotowaniem sześciu poprzednich gal rozdania Oscarów. Nie zapowiada się więc, abyśmy odczuli diametralny wzrost poziomu.. Ceremonia rozdania najważniejszych filmowych nagród odbędzie się 27 marca.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze