Sonic – Paramount szykuje ofensywę nowych produkcji

Paramount Pictures nie zamierza się zatrzymywać. Mimo że sequel Sonica: Szybkiego jak Błyskawica jeszcze nie wyszedł, wytwórnia postanowiła kuć żelazo, póki gorące. Na podstawie popularnej serii gier powstanie jeszcze jeden film oraz jego spin-off!

Czasem tak bywa, że w czasie promocji pewnej produkcji, dostarcza się informacje, że takowa dostanie swoją kontynuację. I trzeba przyznać, taki typ marketingu działa. No bo skoro twórcy tak bardzo wierzą w swój projekt, to chyba musi być on bardzo dobry, prawda?

Zobacz również: Love and Leashes – recenzja. Miłość od pierwszego smagnięcia biczem

Paramount Pictures postanowiło podzielić się dwiema ważnymi informacjami. Po pierwsze powstanie trzecia część filmu Sonic: Szybki jak Błyskawica. Na ten moment jednak nic na jej temat nie wiadomo. By jakkolwiek przewidzieć fabułę tej produkcji, trzeba poczekać na premierę Sonica: Szybkiego jak Błyskawica 2.

Po drugie już w przyszłym roku wyjdzie spin-off całej serii! Będzie mieć tytuł Knuckles i opowie o losach tytułowego bohatera, który w kinie zaliczy swój debiut już 8 kwietnia tego roku. Serial zobaczyć będzie można na platformie Paramount+.

Zobacz również: All of Us Are Dead- recenzja serialu. Zombie odżyły na nowo 

Źródło: Twitter

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze