John Cena w filmie o Kojocie z Looney Tunes

John Cena, podobnie jak Dwayne „The Rock” Johnson, ze świata wrestlingu przenosi się na wielkie ekrany. Nie tak dawno temu mogliśmy oglądać go w F9. W dodatku dostał swój własny serial, spin-off The Suicide Squad, czyli Peacemaker. Najnowsze doniesienia mówią, że zagości on na dłużej w Warner Bros. Aktor został bowiem obsadzony w filmie o słynnym Kojocie z Looney Tunes

John Cena obecnie jest na fali wznoszącej. Aktor wywodzący się z WWE pojawia się w coraz to większej ilości produkcji. Niedawno dołączył do wielkiej rodziny Szybkich i Wściekłych oraz zaliczył występ w kinie superbohaterskim jako Peacemaker.

Jak się okazuje, ta ostatnia produkcja nie jest końcem współpracy byłego wrestlera z Warner Bros. Jak donosi serwis The Hollywood Reporter, John Cena wystąpi w najnowszej produkcji wytwórni Coyote vs. Acme.

Zobacz również: Krzyk – recenzja filmu. No trochę późno ta recenzja, ale kto mi zabroni?

john cena/coyote vs. acme
Fot. The Roadrunner and the Coyote/Looney Tunes Cartoons/HBO

O czym ma opowiadać film? Przecieki sugerują, że produkcja skupi się na rozprawie sądowej pomiędzy Kojotem a firmą Acme. Dla niewtajemniczonych to właśnie ona zaopatrywała bohatera, chcącego dopaść legendarnego Strusia Pędziwiatra. Niestety ich działanie zawsze obracało się przeciwko niemu. Dlatego po wielu latach żądny zemsty i sprawiedliwości Kojot pozywa firmę.

John Cena miałby wcielić się w prawnika reprezentującego Acme. Trzeba przyznać, że aktor ten ma komediowe zadatki. Reżyserią zajmie się Dave Green, który wcześniej odpowiadał za Wojownicze Żółwie Ninja: Wyjście z Cienia. Scenariusz napisali Jon i Josh Silberman. Na ten moment wszelkie inne szczegóły nie są jeszcze znane.

Zobacz również: Śmierć na Nilu – recenzja filmu. Czy w malowniczej ekranizacji czuć ducha Christie?

https://youtu.be/gi5Hm2MfyjU

Źródło: The Hollywood Reporter

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze