Tanukana wyrzucona z drużyny Cyclops Athlete Gaming za kontrowersyjne słowa

Powszechną dyskryminację powinno się zwalczać, zwłaszcza że w Internecie nic nie ginie. „Faceci poniżej 170 cm nie są ludźmi” to kluczowe słowa, które zadecydowały o wydaleniu profesjonalnej graczki Tekkena z własnej drużyny. 

Streamerzy mają w zwyczaju powiedzieć za dużo, zapominając jednocześnie o swojej obecności na wizji. Jak się okazało, stanowi to idealną okazję do wykorzystania przez kanały commentary i stworzenia materiału na niekorzyść danego twórcy. Lub też uświadomienia pewnych zachowań, których dopuściła się dana osoba, w tym przypadku Tanukana, a nie są one zgodne z normami moralnymi.

Zobacz również: Najlepsze gry dekady 2010-2019

Profesjonalna graczka i streamerka Tekkena, Tanukana została wyrzucona na swoje niesportowe zachowanie z drużyny Cyclops Athlete Gaming. Z jej postów możemy wyczytać, że mężczyźni poniżej 170 cm wzrostu nie są ludźmi oraz należy im się operacja. Widać, jakby wyidealizowana wizja jej przyszłego męża zbytnio przysłoniła jej racjonalne myślenie. Również mogła to napisać w celu zwyczajnej prowokacji oraz wywołania wokół siebie kontrowersji, co mogłoby przynieść jej większą widownię.

Cyclops Athlete Gaming

Streamerka oczywiście przeprosiła za całe zajście i wyjaśniła, że swoim zachowaniem nie miała na celu nikogo urazić. Uważacie, że wyrzucenie Tanukany z drużyny było słuszne, czy raczej podarowalibyście jej całe zajście?

Źródło: Twitter
Weronika Sweeleo Zator

Miłośniczka gier na konsole starszej generacji oraz komputerowych tytułów fantasy i RPGów. Po godzinach robiąca cosplaye postaci z popkultury, które wcale nie są tak mobilne jak przedstawiają je twórcy gier. Kofeina i poduszki z nadrukami anime waifu to moi wieczni sprzemierzeńcy („• ᴗ •„)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze