Trzeci odcinek nowego sezonu South Park w poniedziałek na Comedy Central!

Poniedziałków i tak nikt nie lubi, a ekipa z South Park doleje oliwy do ognia! Czy kolejny odcinek będzie sprzyjał beztroskiej chwili zapomnienia o korporacyjnej bieganinie i udrękach miejskiego stylu życia? Hmmm… Zobaczcie już 21 lutego o godzinie 00:30 na Comedy Central.

Już w poniedziałek 21 lutego o godz. 00:30 widzowie Comedy Central będą mogli obejrzeć kolejny, trzeci odcinek jubileuszowego sezonu Miasteczka South Park zatytułowany City People.

Zobacz również: Uncharted – recenzja filmu. Można stworzyć dobry film na podstawie gry? No można!

Tym razem obiektem żartów twórców Treya Parkera i Matta Stone’a będą mieszkańcy wielkich miast. Przekonamy się, czy mieszczuchy razem z ich mlekiem owsianym, elektrycznymi samochodami i zajęciami pilatesu mają szanse na zaaklimatyzowanie się w lokalnej społeczności. Cartman natomiast zmierzy się ze swoim osobistym dramatem – jego matka zacznie pracować… Chłopiec weźmie sprawy w swoje ręce i pokaże, ile wytrzymają karki rynkowej konkurencji.

Emisja najbliższego odcinka to półmetek 25-ego sezonu serialu. Comedy Central pokaże następne premierowe odcinki kolejno 7, 14 i 21 marca, zawsze o godzinie 00:30. Starsze i nowe odcinki po ich premierze telewizyjnej są również dostępne na SouthPark.cc.com, CC.com i w Comedy Central App.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze