Obcy – nowe szczegóły dotyczące serialu

Stacja FX udostępniła nowe szczegóły na temat serialu sci-fi.

Zbliża się do nas kolejna produkcja z serii Obcy. Opowieść o kosmicznych potworach tym razem będzie serialem, który stworzy stacja FX. Droga do jego powstania nie była łatwa, i do dziś nie znaliśmy zbyt wielu szczegółów.

Zobacz również: Krakowskie Potwory; polski serial od Netflixa na pierwszym zwiastunie!

Już wcześniej wiadome było, że ani Ellen Ripley, ani żaden inny bohater poprzednich części nie pojawi się w serialu Obcy. Prezes FX John Landgraf ujawnił natomiast, że akcja będzie się działa ona długo przed wydarzeniami z filmów, przed zmaganiami Ripley z kosmitami. Co więcej, pierwszy raz w do tej pory historia będzie się działa na Ziemi.

Na widzów czeka naprawdę sporo niespodzianek. Wydarzenia dzieją się mniej więcej na końcu obecnego stulecia – jakieś 70 lat w przód od teraz.

Reżyserią serialu zajmie się Noah Hawley. Produkcja rozpocznie się dopiero po nakręceniu 5 sezonu serialu Fargo (zdjęcia startują tej zimy), który również reżyseruje Hawley. Spodziewana data premiery Obcego to 2023 rok.

Obcy w filmie "Alien: Covenant"
Obcy w filmie „Alien: Covenant”
Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze