Wiedźmin – ruszyły castingi do 3 sezonu

Netflix rozpoczął poszukiwania aktorów do nowej serii.

Przygotowania do kolejnego sezonu opowieści wiedźmińskich weszły w kolejny etap. Otóż producenci ogłosili casting do nowych bohaterów. Poniżej znajdziecie listę 10 postaci, których odtwórcy wkrótce dołączą do obsady trzeciego sezonu serialu Wiedźmin. Imiona zostały co prawda ukryte pod tymczasowymi pseudonimami, mamy jednak pewien ogląd, kto może pojawić się w nowych odcinkach.

Zobacz również: Uma Thurman dementuje plotki o powstaniu Kill Bill 3

Oto wspomniane opisy nowych postaci w serialu Wiedźmin:

  • Picadilly – drugi w kolejce do tronu pretendent, którego bardziej interesuje zabawa niż politykowanie. Wszędzie wprowadza luźną atmosferę i uważany jest za lekkoducha, jednak w rzeczywistości obdarzony jest zmysłem strategicznym.
  • Marylebone – posiada bardzo cięty język oraz szybkie ostrze. Mimo młodego wieku ma trudne doświadczenia – musiała dojrzeć bardzo szybko, pozostawiona sobie samej w okrutnym świecie.
  • Greenwich – odważny i lojalny żołnierz, którego gra ponad dwudziestoletni aktor, którego morale kompletnie słabną, kiedy przekonuje się, że jego kompani nie są tak oddani sprawie jak on.
  • Parsons – nastolatka przekonana, że jest kimś innym, wmanewrowana jako pionek w polityczną grę.
  • Hampstead – kobieta w średnim wieku, uwięziona w małżeństwie z człowiekiem, którego nie kocha, a który bardziej przypomina dziecko, niż jej męża. Mimo, że przebywa na dworze, nikt nie liczy się z jej opiniami.
  • Victoria – opisywana jako porywcza wolna dusza, jednak zazwyczaj bardzo życzliwa dla innych.
  • Euston – pokojówka dla pań, grana przez dwudziestokilkuletnią aktorkę. Jej skromny i nieśmiały wygląd skrywa zabójczy charakter, gotowy w każdej chwili zadać cios i cierpienie stojącym na jej drodze ludziom
  • Maida Vale – silna i pewna siebie kobieta, korpulentna. Jedna z tych, którym lepiej nie wchodzić w drogę.
  • Anioł – królewski posłaniec, grany przez aktora znającego się na jeździe konnej. Mężczyzna w średnim wieku, zmęczony życiem i okropieństwami, których był świadkiem. Pewne wieści zmieniają jednak jego światopogląd i odwracają życie o 180 stopni.
  • Richmond – dziewczyna, opisywana jako „muzyk, sprzedający instrumenty by się utrzymać”. Nie nawiązuje relacji z klientami, którzy według niej mogą jej utrudnić życie.

Zobacz również: Krakowskie Potwory; polski serial od Netflixa na pierwszym zwiastunie!

Trzeci sezon, zapowiedziany przez showrunnerkę już we wrześniu zeszłego roku, ma według pogłosek rozpocząć produkcję w pierwszym kwartale 2022. Zgodnie z obietnicą Netflixa, jeszcze przed końcem roku mamy otrzymać inną produkcję ze świata Wiedźmina. Mowa tutaj o serialu Witcher: Blood Origin. Zwiastun prequelowej opowieści możecie zobaczyć poniżej.

Źródło: comicbook.com

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze