Uncharted może dostać swoją filmową kontynuację

Światowy box office pęka w szwach po szturmie przygodowego filmu Uncharted. Sony w związku z powyższym świętuje sukces, ale nie ostaje na laurach — w przyszłości mogą powstać nowe produkcje z tego uniwersum.

Obydwie sceny po napisach filmu Uncharted oferują twórcom jak i widzom pole do popisu własną kreatywnością. W jednej z nich można było zauważyć mężczyznę siedzącego w celi, jednak kadr specjalnie nie ujął wizerunku głowy tego bohatera. Natomiast druga scena prezentowała mentora Nathana Drake’a z pistoletem w ręku, a akcja była ściśle powiązana z pierścieniem i mężczyzną o imieniu Gage. Czy ten fakt wystarczająco nie podsuwa na myśl, że twórcy mogą zechcieć pokusić się o kontynuację?

Zobacz także: Uncharted – recenzja filmu. Można stworzyć dobry film na podstawie gry? No można!

Jeśli tak się stanie, możemy spodziewać się wówczas aż dwóch kolejnych części filmu. Spostrzeżenie te podziela również Tom Rothman, który jest obecnie prezesem Sony Pictures. W wiadomości do współpracowników wyjawił on swoją ogromną wdzięczność za trud włożony w produkcję Uncharted. Warto jednak zaakcentować końcówkę jego wypowiedzi:

Z ponad 100 milionami dolarów w box office na całym świecie w ciągu jednego weekendu i pozytywną oceną 90% widzów na Rotten Tomatoes, Uncharted to nowa przebojowa seria filmów. To oznacza wielkie zwycięstwo dla każdego działu firmy, ponieważ film był naszą pierwszą dużą produkcją całkowicie zamkniętą wraz z nadejściem Covid-19 […].

Zobacz również: Pies – recenzja filmu. Ale to miała być komedia, halo...

Nie da się ukryć, że ostatnie występy Toma Hollanda należą nie tylko do bardzo udanych, ale również tych najbardziej dochodowych. Wydany w grudniu Spider-Man pobił rekord sprzedaży biletów. Tym samym niebagatelnie ucieszył amerykański rynek kinowy oraz dał nadzieję na ożywienie ruchu w miejscach poświęconych kulturze. Zostało mieć nadzieję, że niedługo kina wrócą z pełną mocą do łask. A czy wy czekacie na sequele do Uncharted?

uncharted

Źródło: Materiały prasowe/ Twitter

Weronika Sweeleo Zator

Miłośniczka gier na konsole starszej generacji oraz komputerowych tytułów fantasy i RPGów. Po godzinach robiąca cosplaye postaci z popkultury, które wcale nie są tak mobilne jak przedstawiają je twórcy gier. Kofeina i poduszki z nadrukami anime waifu to moi wieczni sprzemierzeńcy („• ᴗ •„)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze