PlayStation Plus – Znamy ofertę na marzec

Wielu graczy już zaciera ręce na gry, które przyjdzie im odebrać w marcu w ramach PlayStation Plus. Jesteście gotowi na to, co w tym miesiącu zaoferuje nam Sony?

PlayStation Plus to subskrypcja niezbędna, by w pełni cieszyć się konsolami od Sony. Nie tylko daje dostęp do multiplayera. Dzięki niej każdy gracz, który zdecyduje się na zakup, może przypisać do swojej biblioteki parę tytułów. Nie rzadko są to produkcje stosunkowo nowe i głośne. Gotowi na to, co przyniesie nam marzec?

Zobacz również: Horizon Forbidden West – recenzja gry. Witaj nowa generacjo!


OFERTA PLAYSTATION PLUS NA MARZEC 2022Ark: Survival Evolved (PS4)


Ark: Survival Evolved to jeden z głośniejszych tytułów ostatnich lat. Ten survival MMO z dinozaurami zebrał rzeszę wiernych fanów. Dlatego posiadanie subskrypcji od Sony będzie niezłym pretekstem, by tę grę sprawdzić. Czy zdołacie przeżyć na własną rękę, gdy wokół ogromne gady czyhają na wasze życie? A może zjednoczycie się z naturą i okiełznacie dzikie bestie?


Team Sonic Racing (PS4)


Sonic od zawsze był marką, która kojarzyła się z prędkością. Dlatego Team Sonic Racing wydaje się być wręcz naturalnym pomysłem. Zmierzcie się ze znajomymi, bądź online, w wyścigach bez trzymanki. Pokonujcie kolejno ciekawe i zróżnicowane mapy, rywalizujcie i przede wszystkim…bądźcie szybcy jak błyskawica!


Ghostrunner (PS5)


Pora na mały polski akcent. No…może nie taki mały. Można pokusić się o stwierdzenie, że Ghostrunner został bardziej doceniony niż Cyberpunk 2077 mimo podobnej stylistyki i mniejszego budżetu. A trzeba jednak przyznać. To niezwykle dobra i trudna gra. Znalazła nawet swoją małą niszę w środowisku e-sportowym. Co więcej, zyskała wiele pozytywnych ocen, zarówno od krytyków jak i niedzielnych graczy.


Ghost of Tsushima: Legends (PS5 oraz PS4)


Czasem tak bywa, że początkowo zwykły tryb gry zmienia się w osobny twór. Taki właśnie los spotkał Ghost of Tsushima: Legends. Produkcja ta ma zachować jednak ducha poprzedniczki, jednocześnie oferując pełnię wrażeń jako multiplayer. Będziemy mogli wcielić się w: Samuraja, Łowcę, Ronina, bądź Zabójcę.

Źródło: PlayStation

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze