Andrew Garfield w zwiastunie Pod sztandarem nieba

Andrew Garfield jest ostatnio na fali wznoszącej. Aktor ten pojawia się w coraz to większej ilości produkcji. I nic nie wskazuje na to, że ten stan rzeczy się zmieni. Do sieci trafił zwiastun nowego serialu FX i Hulu, Pod sztandarem nieba

Andrew Garfield ma ostatnio niesamowitą passę. Ten niezwykle utalentowany (i przez wiele lat trochę niedoceniony) aktor wybierał naprawdę ciekawe role. Spider-Man: No Way HomeKról Internetu, czy Tick, tick…BOOM!. Wszystkie te produkcje zyskały w oczach widzów. Garfield jednak nie zamierza się zatrzymywać. Na horyzoncie pojawił się bowiem miniserial true crime od Hulu i FX. Poznajcie Pod sztandarem nieba.

Zobacz również: Tick, Tick… Boom! – recenzja filmu. Postać, którą warto poznać

Produkcja będzie adaptacją książki Pod sztandarem nieba. Wiara, która zabija. Historia dzieje się w latach 80. XX w. W mormońskiej społeczności w USA zostały brutalnie zamordowane kobieta i jej kilkunastomiesięczne dziecko. Rozwiązać sprawę decyduje się detektyw Krakauer.

W głównej roli zobaczymy wspomnianego już Andrew Garfielda. Prócz niego zobaczymy takie nazwiska jak Sam Worthington, Rory Culkin, czy Seth Numrich. Showrunnerem miniserialu został Dustin Lance Black, laureat Oscara za dramat Obywatel Milk. Nie wiadomo na ten moment niczego o dacie premiery, bądź innych szczegółach.

Zobacz również: Król internetu – recenzja filmu. Czym jest sława?

Źródło: YouTube

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze