Daredevil, Punisher i reszta seriali Marvela będzie w ofercie Disney+!

Fani Marvelowskich seriali od Netflixa mogą odetchnąć z ulgą. Jeśli myśleliście, że już nigdy nie zobaczycie Daredevila to pora otrzeć łzy.

Jakiś czas temu świat obiegła głośna i niewesoła nowina o usunięciu z Netflixa kilku dużych serialowych tytułów. Takie tytuły jak Daredevil, Punisher czy Jessica Jones, które zostały wyprodukowane we współpracy Netflixa i Marvela znikną ze swojej rodzimej platformy.

Zobacz również: PlayStation Plus; Znamy ofertę na marzec

Do tej pory nie było pewne, gdzie trafią powyższe produkcje. Dla wielu oczywiste jednak było, że zasilą one szeregi platformy Disney+. Dzisiaj otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, że właśnie tam trafią wkrótce poniższe seriale Marvela:

  • Daredevil
  • Jessica Jones
  • Luke Cage
  • Iron Fist
  • Punisher
  • The Defenders 

Informacja pochodzi od kanadyjskiej wersji serwisu, gdzie widnieje informacja o udostępnieniu tytułów 16 marca 2022 roku. Czyli ledwo 2 tygodnie po skasowaniu ich z Netfixa. Póki co potwierdzenie dotyczy jedynie Kanady. Jednak praktycznie pewne jest to, że wkrótce seriale pojawią się na platformie także w innych krajach. Polska musi jednak zaczekać do wakacji, gdyż to właśnie wtedy Disney+ wchodzi na nasz rynek.

Zobacz również: Najważniejsze premiery MCU i DCEU 2022 roku oraz komiksy, z którymi warto się zapoznać przed seansem

Co ważne, seriale te nie będą częścią podstawowej oferty platformy, ale wejdą w skład usługi Star, przeznaczonej dla widzów starszych. Takiej samej, w której znalazł się między innymi Deadpool.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze