Co robimy w ukryciu – czwarty sezon nakręcony

Co robimy w ukryciu jest obecnie jedną z najlepszych produkcji komediowych.  FX Networks kontynuuje serial. Wedle doniesień, czwarty sezon został już nakręcony.

Co robimy w ukryciu to jeden z najlepszych seriali komediowych, jakie obecnie wychodzą od lat. Głupkowaty humor miesza się tam z inteligentnym żartem i meta narracją. Dużo w nim przeróżnych nawiązań, gościnnych występów i ciekawych rozwiązań fabularnych. Dlatego nie powinno dziwić, że FX Networks wciąż zamawia kolejne sezony. Wedle doniesień, zdjęcia do czwartego dobiegły końca.

Zobacz również: Filuś i Kubuś, sezon 1 – recenzja serialu. Dobra, tytuł może nie najlepszy, ale bajka udana

Serial jest adaptacją filmu znanego reżysera Taiki Waititiego o tym samym tytule. Trzeci rozdział przygód Nandora, Nadjy, Laszlo i Guillemo zakończył się sporym cliffhangerem. Na ten moment jednak nie wiadomo kiedy sezon czwarty zadebiutuje.

Produkcja opowiada o losach wampirów i ich podopiecznego w Ameryce. Zamieszkują oni Staten Island, jednak ich ambicje sięgają wyżej. Plany przejęcia władzy nam Nowym Lądem nie idą w parze z ich osobliwymi charakterami.

Zobacz również: All of Us Are Dead – recenzja serialu. Zombie odżyły na nowo

Źródło: Twitter

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze