That 90s Show – wielki powrót Kitty i Redda na zdjęciach z planu zdjęciowego nowego serialu

Dzień premiery serialu That ’90s Show (o który nikt nie prosił…) zbliża się wielkimi krokami! W sieci znaleźć można świeże zdjęcia pochodzące z planu produkcji. That ’90s Show jest przez nikogo nieoczekiwaną kontynuacją Różowych lat siedemdziesiątych.

That 90s Show to jedna z największych serialowych niespodzianek tego roku! Zdjęcia z planu produkcji można obejrzeć na poniżej podanym koncie na Twitterze. Przedstawiają one dom Formanów, ale ich głównym celem jest ukazanie powrótu Reda i Kitty, w których ponownie wcielą się Kurtwood Smith oraz Debra Jo Rupp. Widoczna jest również kultowa piwnica.

Zobacz również: Spice and Wolf otrzyma nową adaptację anime

Akcja nowego, jakże pożądanego serialu, osadzona zostanie w roku 1995, kiedy to nastoletnia Leia Foreman (Callie Haverda) odwiedza swoich dziadków podczas wakacji letnich. Kreacja aktorki opisywana jest jako osoba mądra niczym jej matka, a także sarkastyczna po ojcu. Poza Leią w obsadzie znaleźć będzie można grupkę nowych przyjaciół.

Twórcy serialu Różowe lata 70. – Bonnie i Terry Turner — objęli pozycję producentów wykonawczych nowej produkcji. Pozycję showrunnera z kolei obsadził Gregg Mettler, pracujący przy komedii sprzed lat. Na chwilę obecną wiadomo, że Netflix zamówił pierwszy sezon, składający się z dziesięciu odcinków.

Zobacz również: Jared Leto opowiada o filmie Morbius i zapowiada ostateczny zwiastun

Słynny serial Różowe lata siedemdziesiąte emitowany był w latach 1998-2006. Produkcja zyskała „drugie życie” u aktualnej widowni. Stało się to wtedy, kiedy wszystkie sezony zostały puszczone przez platformę Netflix. Ciekawostką jest, że w 2002 roku powstał serial o nazwie That 80s Show, w którym zagrała zupełnie nowa obsada. Produkcja ta składała się z trzynastu odcinków i niestety nie utrzymała się dłużej, niż jeden sezon. Czego możemy spodziewać się po nowym serialu? Przekonamy się już niedługo!

Źródło: Twitter/upflix.pl

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze