Better Nate Than Ever – Disney przedstawia zwiastun nowego familijnego musicalu

Już teraz w Internecie zobaczyć można zwiastun nowego disneyowskiego musicalu familijnego Better Nate Than Ever. W produkcji pojawią się gwiazdy, takie jak Rueby Wood, Joshua Bassett, czy kojarzona z serialu Przyjaciele, Lisa Kudrow.

Scenariusz do filmu na podstawie własnej powieści napisał Tim Fedrele, który odpowiedzialny jest także za ostatni serial z cyklu High Schol Musical. Dodatkowo Fedrele jest również reżyserem całej produkcji o trzynastoletnim Nate’cie Fosterze. Wielkim marzeniem nastolatka jest zagranie na Broadwayu. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ utknął w Pensylwanii, dokładniej w mieście Jankburg, gdzie nikt – oprócz jego przyjaciółki, Libby – nie docenia jego wielkiego talentu. Nate bierze sprawy w swoje ręce i planuje ucieczkę do Nowego Yorku, gdzie odbyć ma się przesłuchanie do nowej sztuki. Nastolatek po drodze trafia na swoją ciotkę, Heidi, która wywraca cały jego plan do góry nogami.

Zobacz również: Pokemon Scarlet – Violet – nowa generacja serii jeszcze w tym roku!

Film jest produkcją Marca Platta, który wcześniej pracował przy wielkich hitach, takich jak La La Land, Mary Poppins Powraca oraz wielkim hicie kinowym Cruella. Premiera filmu planowana jest na 1 kwietnia bieżąco roku. Produkcja trafi bezpośrednio do oferty platformy Disney+.

Źródło: YouTube/radiotimes.com

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze