Tokyo Game Show 2022 zapowiedziane w formie offline

Dla społeczności graczy nadchodzi wyjątkowy okres, bowiem do łask powoli wracają upragnione targi oraz konwenty. Jeśli przez zmniejszające się obostrzenia macie w planach odwiedzić Japonię, wówczas mamy dla was szczegóły odnośnie mającego tam wkrótce eventu o nazwie Tokyo Game Show 2022. Jesteście ciekawi, co ma do zaoferowania ta azjatycka ekspozycja gier komputerowych?

Wszystko wskazuje na to, że e-sportowe wydarzenie Tokyo Game Show 2022 odbędzie się w przestrzeni publicznej wraz z udziałem publiczności. Dotychczas wszelkie konwenty przenoszono lub nawet w skrajnych wypadkach odwoływano, jednak na całe szczęście wszystko zdaje się wracać do normy. Wydarzenia e-sportowe czy poświęcone ogólnie pojętej fantastyce najlepiej spędza się jednak w otoczeniu ludzi. W końcu też taki jest zamysł ich organizowania.

Zobacz również: Nowe stworki zmierzają do Pokemon GO

Wydarzenie oficjalnie odbędzie się w dniach 15-18 września tego w centrum konferencyjnym Makuhari Messe (miasto Chiba). Przedstawiciele Computer Entertainment Supplier’s Association odpowiedzialni za organizację imprezy poinformowali, iż dwa pierwsze dni targów będą poświęcone mediom i osobom związanych z branżą. Natomiast kolejne dwa dni, czyli 17 i 18 września zadedykowane bądą szerokiej publiczności, która stoczy cyfrowe pojedynki z innymi graczami.

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji została nazwa „Nothing Stops Gaming”. Czy jednak ten pełen nadziei frazes okaże się mieć swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości? Każdy może odpowiedzieć na to pytanie we własnym zakresie.

Zobacz również: Pokemon Scarlet & Violet – nowa generacja serii jeszcze w tym roku!

Tokyo Game Show 2022

Warto także dodać, że Tokyo Game Show 2022 otrzyma transmisję na żywo w języku angielskim i japońskim. Dzięki temu wszelkie zainteresowane osoby, które z różnych powodów ominęła możliwość odwiedzenia targów, mogą skorzystać z takiej okazji i poczuć się jak uczestnicy rozgrywek.

Źródło: Materiały prasowe

Weronika Sweeleo Zator

Miłośniczka gier na konsole starszej generacji oraz komputerowych tytułów fantasy i RPGów. Po godzinach robiąca cosplaye postaci z popkultury, które wcale nie są tak mobilne jak przedstawiają je twórcy gier. Kofeina i poduszki z nadrukami anime waifu to moi wieczni sprzemierzeńcy („• ᴗ •„)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze