The Bad Batch – 2 sezon opóźniony?

Prawdopodobnie jeszcze poczekamy na kolejne przygody Parszywej Zgrai. Przepowiadana niedawno data premiery zniknęła zapowiedzi Star Wars: Insidera.

Animowany spin-off, czy też kontynuacja serialu The Clone Wars, należy do tych bardziej udanych produkcji z uniwersum Gwiezdnych Wojen. The Bad Batch zawierało w sobie dużo akcji, świetny klimat i nawiązania do poprzedniego serialu. Przy tym było znacznie mroczniejszą i dojrzalszą produkcją niż wspomniane Wojny Klonów.

Nic więc dziwnego, że wielu fanów oczekuje kolejnych epizodów wyklętej drużyny Klonów Republiki. A te Disney ogłosił chwilę po zakończeniu pierwszej serii. Przecieki, które na początku roku zapowiadały premierę drugiego sezonu, wskazywały na wiosnę 2022 roku. Jak się jednak okazuje, optymistyczna data wcale nie jest pewna.

Zobacz również: Titans; rozpoczęły się zdjęcia do 4 sezonu! Pierwsze zdjęcie Brother Blooda

Przecieki pochodziły z magazynu Star Wars: Insider. Nowe doniesienia z tego samego źródła nie zawierają już jednak tej samej informacji, zamiast tego jest tylko dopiska o tym, że nowe odcinki The Bad Batch „są w drodze”. Tym samym możemy uznać poprzednią zapowiedź za nieważną…

Przypomnijmy, że serial opowiada o elitarnej drużynie klonów z Oddziału 99. Żołnierze ci posiadają defekty, gwarantujące im specjalne zdolności, przez co nie zostały wcielone do regularnych wojsk Republiki. W skład oddziału wchodzą: Hunter (dowódca o niezwykle wyostrzonych zmysłach), Crosshair (niezawodny snajper), Tech (strateg i spec od zabezpieczeń) oraz Wrecker (nadludzko silny olbrzym z ciętym humorem).

Pierwszy raz zobaczyliśmy ich w siódmym sezonie Wojen Klonów, gdzie pomagali Anakinowi Skywalkerowi w niezależnej misji. Serial kontynuuje ich historię, pokazując, co działo się z bohaterami po wydaniu przez Imperatora rozkazu 66.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze