Batgirl – Firefly na nowych zdjęciach!

Do sieci wyciekły nowe zdjęcia z planu Batgirl. Widać na nich głównego antagonistę w pełnym stroju.

Batgirl to kolejna wyczekiwana produkcja DC, która (najprawdopodobniej) jeszcze w tym roku wyląduje na HBO Max jako materiał ekskluzywny. Od początku roku jesteśmy wręcz bombardowani wyciekami z planu zdjęciowego w Glasgow. Dzięki nim wiemy, jak będzie wyglądała główna bohaterka, oraz że zobaczymy trochę retrospekcji z życia Jamesa Gordona. Najważniejsze było chyba jednak zdjęcie, na którym widoczny był powracający Michael Keaton w klasycznym stroju Batmana.

Zobacz również: The Adam Project na nowym zwiastunie

Kilka dni temu na twitterowym profilu Batgirl Film News pojawiła się nowa fotka. Tym razem możemy na niej dostrzec Brendana Frasera, wcielającego się w głównego antagonistę – Firefly’a. Zdjęcia bohatera w pełnym rynsztunku możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz również: Popkulturowy przegląd miesiąca – najciekawsze premiery filmów, gier i komiksów marca

W filmie Batgirl zobaczymy nie tylko początki działalności tytułowej bohaterki, ale też retrospekcje pokazujące współpracę Batmana z Gordonem. Wbrew wcześniejszym zapewnieniom, że Batman nie wystąpi w produkcji, możemy się spodziewać, że będzie miał większą rolę, niż przypuszczamy. Natomiast wspomnianego antagonistę Firefly’a mogliśmy wcześniej zobaczyć m.in. w serialu Gotham, czy też w grze Batman: Arkham Origins z 2013 roku.

Według ostatnich niepotwierdzonych informacji od jednego z twórców solowe przygody Barbary Gordon mają wylądować na platformie HBO Max w grudniu tego roku.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze