Eternals i Matrix: Zmartwychwstania już w marcu na DVD i Blu-Ray!

Kolejny film ze stajni MCU oraz wielki powrót Neo i Trinity zadebiutują na fizycznych nośnikach odpowiednio 23 oraz 25 marca bieżącego roku!

Marvel Studios przedstawia „Eternals” – 25 film MCU – oraz zupełnie nowe przygody dziesięciorga superbohaterów, którzy nigdy wcześniej nie pojawiali się na ekranie. Nieśmiertelni herosi przez tysiące lat pozostający w ukryciu, w obliczu zagrożenia muszą zjednoczyć siły, by stanąć do walki z najstarszymi wrogami ludzkości – Dewiantami. Obsadę tworzą znakomici aktorzy (m. in. Angelina Jolie, Salma Hayek, Gemma Chan, Richard Madden, Kit Harington), a za reżyserię odpowiada nagrodzona dwoma Oscarami® Chloé Zhao. Premiera na Blu-ray™, Blu-ray™ Steelbook i DVD już 23 marca!

Zobacz również: Batman – recenzja filmu. Gacek, którego potrzebowałem

Eternalsi to nieśmiertelne istoty z odległej planety Olympia. Przybyli na Ziemię tysiące lat temu, aby chronić ludzkość przed atakami obcych drapieżników zwanych Dewiantami. O tej napaści dowiedzieli się od Celestialsów, którzy pojawili się po raz pierwszy w Uniwersum Marvela w „Strażnikach Galaktyki”. Eternalsi to zróżnicowana i potężna grupa – połączenie myślicieli wojowników, u których ta sama kosmiczna energia przejawia się w postaci różnych supermocy, zależnie od superbohatera. Ich specjalne siły i zdolności wzajemnie się uzupełniają, gdy działają razem. Kiedy jednak nie walczą, zachowują się jak zwykła rodzina – kłócą się i wspierają na zmianę.

Dodatki specjalne w wydaniu BLU-RAY™:

 • Nieśmiertelni
 • Ścieżki życia
 • Gagi
 • Sceny niewykorzystane
 • Komentarz audio: Chloé Zhao, Stephane Ceretti, Marten Larsson

Długo wyczekiwana czwarta odsłona przełomowej serii filmów, które zrewolucjonizowały swój gatunek! W nowym obrazie powracają aktorzy z poprzednich części – Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss – w rolach słynnych postaci Neo i Trinity. „Matrix Zmartwychwstania” zadebiutuje na 4K ULTRA HD, Blu-ray™ i DVD już 25 marca.

Zobacz również: Ranking seriali MCU

„Matrix Zmartwychwstania” to ekscytujący powrót do świata przeplatających się rzeczywistości: życia codziennego i tej drugiej – rzeczywistości ukrytej pod powierzchnią. Thomas Anderson, alter ego Neo, sam już nie wie czy jego świat jest prawdziwy, czy też dał się zwieść symulacji. Żeby się o tym przekonać będzie musiał wniknąć głęboko w siebie samego i po raz kolejny pójść za białym królikiem w nieznane. A jeśli Neo nauczył się już czegoś z doświadczenia to wie, że ta decyzja, choć jest tylko iluzją, jest jedyną drogą by wydostać się z Matriksa. Oczywiście, wie doskonale co ma robić. Ale nie zdaje sobie sprawy, że Matrix jest teraz silniejszy, bardziej stabilny i bardziej niebezpieczny niż kiedykolwiek przedtem.

Dodatki specjalne w wydaniu BLU-RAY™:

 • Nikomu nie można powiedzieć czym jest Matrix – zobacz jak obsada i twórcy starają się opowiedzieć całą historię trylogii Matriksa…i być może chcieliby żeby Tank wgrał im do pamięci trochę więcej szczegółów.
 • Matrix zmartwychwstaje – wyrusz w podróż za tą śmiałą wizją przez pisanie scenariusza, casting, projektowanie scenografii, aż po zdjęcia w San Francisco i Berlinie.
 • Neo i Trinity: Powrót do Matriksa – posłuchaj jak Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss zastanawiają się nad swoją prawie 25-letnią wspólną przygodą jako Neo i Trinity.
 • Sojusznicy i wrogowie – poznaj bohaterskich członków ruchu oporu, Yahyę Abdul-Mateen II, Jessicę Henwick i Priyanka Chopra oraz nowych wrogów Neo, Jonathana Groffa i Neila Patricka Harrisa, którzy opowiadają o tym, co znaczy dla nich dołączenie do kultowej serii Matriksa.
 • Matrix 4 Life – podobnie jak załoga Nabuchodonozora, ekipa Matriksa to oddany zespół, który poświęcił dziesięciolecia swojej misji. Poznaj ludzi, którzy postanowili uwolnić swoje umysły już pod koniec lat 90.
 • Nadal znam Kung Fu – Matrix zrewolucjonizował kino akcji, a twórcy zmienili reguły gry. Wyjdź poza kod, aby dowiedzieć się, jak aktorzy i ekipa tworzyli najbardziej oszałamiające sceny w „Matrix Zmartwychwstania” i jak wznieśli akcję na jeszcze wyższy poziom.
 • Matrix Reakcje – posłuchaj jak obsada i twórcy opowiadają o pracy przy poszczególnych sekwencjach filmu.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze