The Wolf Among Us 2 z oficjalnym zwiastunem

The Wolf Among Us to produkcja powszechnie uwielbiana przez graczy na całym świecie. Jednak jedną z jej stosunkowo niewielu wad była mierna długość rozgrywki. Odbiorcy chcieli więcej. I już niedługo dostaną…po 10 latach. 

Mówi się, że na prawdziwe szczęście trzeba czekać, nie oglądając się za nim. Idąc tą zasadą gracze, którzy czekają na The Wolf Among Us 2, powinni otrzymać Złotego Grala. Albowiem sezon drugi tejże produkcji zadebiutuje po 10 latach od wydania poprzednika. A jak wstępnie prezentuje się kontynuacja przygód Bigby’iego? Możecie ocenić na poniższym trailerze.

Zobacz również: Horizon Forbidden West – recenzja gry. Witaj nowa generacjo!

The Wolf Among Us powstał na podstawie kultowego komiksu Fables. Postacie, które znamy z kart baśni, pewnego dnia zmuszone są do opuszczenia swojego świata i zamieszkania wśród nas, śmiertelników. Z przyczyn oczywistych muszą ukrywać swoje zdolności i prawdziwe oblicze. Głównym bohaterem jest Bigby, znany jako Big Bad Wolf. Jest on szeryfem Fabletown, tajnej społeczności zrzeszających postacie fantastyczne.

Pierwszy sezon gry wyszedł w 2013 roku. Spotkał się on z zadowoleniem zarówno krytyków jak i niedzielnych graczy. The Wolf Among Us 2 wyjdzie w 2023 roku.

Zobacz również: Dying Light 2 – Recenzja gry. Światełko nadziei

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze