Ant-Man and the Wasp: Quantumania – rozpoczęły się dokrętki do filmu

Marvel rozpoczął kręcenie dodatkowych scen do nadchodzącego sequela Ant-Mana. Głównym antagonistą tytułowego bohatera ma być Kang Zdobywca.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania rozwinie w Kinowym Uniwersum Marvela nowo powstały motyw Multiwersum. Choć o projekcie nie wiemy zbyt wiele, od pewnego czasu oficjalne jest, że Jonathan Majors powróci jako Kang, a właściwie jego wariant. Aktor debiutował w tej roli w ostatnim epizodzie serialu Loki.

Zobacz również: Peacemaker – recenzja serialu. Hard Rock and Black Ops.

Zdjęcia do produkcji zakończono już w zeszłym roku, jednak jak się okazuje to kolejny film Marvela, który potrzebuje dodatkowych prac na planie. Potwierdziły się zapowiedzi, że sequel wymaga kilku dokrętek, które odbędą się na początku 2022 roku. Dzięki nowym materiałom wiemy, że te właśnie ruszyły. Na jednym ze zdjęć uwieczniono głównego aktora, Paula Rudda na planie w San Francisco.

Zobacz również: Robert Pattinson zagra w kontynuacji Diuny?

Premiera filmu Ant-Man and the Wasp: Quantumania zaplanowana jest na 28 lipca 2023 roku. W obsadzie oprócz Rudda powrócą Evangeline Lilly, Michelle Pfeiffer, Michael Douglas, a także Corey Stoll.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze