Ms. Marvel z nowym zwiastunem i plakatem!

Ms. Marvel to jedna z najważniejszych produkcji, które trafić mają na Disney+. Disney przez długi czas trzymał karty przy sobie. Przyszedł jednak czas na ich odkrycie. Do sieci trafił najnowszy plakat i zwiastun serialu, należącego do MCU.

MCU obecnie jest w bardzo dyskusyjnym stanie. Jednak Disney zdaje się tym nie przejmować. Cały czas trwa ekspansja tegoż superbohaterskiego uniwersum na telewizyjne ekrany. Jedną z tychże będzie serial Ms. Marvel. Jego zwiastun i plakat promujący trafiły do sieci.

Zobacz również: Peacemaker – recenzja serialu. Hard Rock and Black Ops.

ms. marvel
Fot. Ms. Marvel/Disney

Historia opowiada o wychowanej w New Jersey Kamali Khan. Młoda dziewczyna pakistańskiego pochodzenia jest wielką fanką bohaterki Captain Marvel. Nastolatka pragnie być superbohaterką podobnie jak jej idolka. Pewnego dnia jednak dostaje taką okazję. Jako Ms. Marvel przychodzi jej zmierzyć się nie tylko ze złoczyńcami, ale i trudami dorastania.

W głównej roli zobaczymy debiutującą Imanę Vellani. Bisha K. Ali natomiast została showrunnerką serialu. Premiera odbyć się ma jeszcze w tym roku.

Zobacz również: Wikingowie: Walhalla – recenzja serialu. Pogoń za chwałą

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze