The King of Fighters XV – postacie Fatal Fury nadchodzą!

Kultowi bohaterowie z Fatal Fury dołączają do The King of Fighters XV! Team South Town dołączy do puli postaci w KOF XV już w najbliższy wtorek, 17 maja. Nowe DLC zawiera też dodatkowo słynne stroje tych bohaterów.

SNK Corporation z dumą ogłasza, że dodatek Team South Town pojawi się w uznanej przez krytyków bijatyce The King of Fighters XV już 17 maja tego roku. Nowe postaci w tym DLC to Geese Howard, Billy Kane i Ryuji Yamazaki z hitowej bijatyki SNK Fatal Fury, powracające do The King of Fighters XV jako Team South Town. Zobacz zwiastun dodatku już teraz na YouTube.

Zobacz również: Gran Turismo 7 – recenzja gry. Znajdź swoją drogę

Geese Howard

Geese Howard nadzoruje Howard Connection i sprawuje władzę z ukrycia w South Town. Jest specjalistą od pradawnych japońskich sztuk walki, a jego specjalnością jest odparowywanie ataków przeciwnika za pomocą potężnych rzutów. Gdziekolwiek się pojawi, wzbudza postrach i emanuje energią zła. (głos: Kong Kuwata)

Billy Kane

Billy Kane to wierny pomocnik Geese’a Howarda i jego prawa ręka w Howard Connection. Walczy wydłużającym się kijem o niesamowitym zasięgu, co pozwala trzymać przeciwnika na dystans. Billy jest też znany jako “żywa śmiercionośna broń” ze względu na jego gorący temperament. (głos: Masaki Masaki)

Ryuji Yamazaki

Ryuji to samotny wykolejeniec, który zasłynął jako pośrednik w przestępczym półświatku. Jest też jednym z Ośmiu Hakkesshu Orochiego, ale działa tylko dla samego siebie. Wygląda na to, że w tym turnieju został wynajęty przez Howard Connection w jakimś nieznanym jeszcze nikomu celu. (głos: Tsuguo Mogami)

Zobacz również: Dying Light 2 – recenzja gry. Światełko nadziei

Każda z nowych postaci otrzyma dodatkowy strój!

DLC zawiera też specjalne, dodatkowe stroje dla Geese’a Howarda, Billy’ego Kane’a i Ryujiego Yamazakiego. Graj nimi w tych słynnych kostiumach już od najbliższego wtorku!

17 maja wszyscy bohaterowie KOF XV zostaną zrebalansowani

W tym samym czasie gdy wyjdzie Team South Town, gra otrzyma również aktualizację zmieniającą balans gry dla wszystkich postaci. Wszystko to, by wzmocnić postaci i ich ogólną wydajność, więc nawet jeśli niektóre techniki zostaną osłabione, zrównoważy to skalę w innych miejscach. Przygotuj się na nowy KOF XV.

DJ Station z kolejnym darmowym pakietem nowych utworów!

Piosenki z The King of Fighters Neowave zostaną dodane bez dodatkowych opłat do DJ Station, które pozwala graczom wybrać ulubioną muzykę do przygrywania w tle walk. Więcej utworów pojawi się później.

Plany dalszego rozwoju gry

Poza Team Garou (3 postaci), Omega Rugalem i nadchodzącym Team South Town (3 postaci) dostępnym od 17 maja, pojawi się jeszcze 6 postaci w 2 teamach do końca 2022 roku. Razem z 39 bohaterami z podstawowej gry, w sumie KOF XV zawierał będzie 52 uczestników turnieju.

Gra The King of Fighters XV jest dostępna PlayStation 5, PlayStation 4 i Xbox Series X w wydaniach Day One Edition oraz Omega Edition.

Zobacz również: Martha is Dead – recenzja gry. Faszyzm, spacery, zdjęcia i duchy

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze