Top Gun w piątek na antenie stacji Paramount Network

Już od jutra miłośnicy kina sensacyjnego będą mogli zobaczyć na dużym ekranie długo wyczekiwany hit Top Gun: Maverick. Z kolei widzowie Paramount Network mają szansę przypomnieć sobie pierwsze loty Mavericka! W piątek 27 maja stacja pokaże swoją kultową produkcję Top Gun z 1986 roku.

Już 27 maja w kinach zadebiutuje druga część kultowego hitu – Top Gun: Maverick, w której Pete „Maverick” Mitchell staje na czele pilockiej spec-grupy szkolącej jej uczestników do udziału w specjalnej misji. Przed premierą warto przypomnieć sobie wcześniejsze losy ulubionego pilota kinomanów. Taką możliwość będą mieli widzowie stacji Paramount, która w dniu polskiej premiery sequelu zaplanowała emisję kultowego hitu z Tomem Cruisem w roli głównej. Pozostaje zapiąć pasy i ponownie wzbić się w przestworza z legendarnym Maverickiem. Wylot ze stacji Paramount już jutro o 20:00!

Zobacz również: Jujutsu Kaisen 0 – recenzja filmu

Najnowsza produkcja, czyli Top Gun: Maverick, zadebiutuje w polskich kinach już jutro (t.j. 27.05.2022). Do swoich kultowych ról powrócą aktorzy znani z poprzedniej części. Tom Cruise (ponownie jako główny bohater Pete „Maverick” Mitchell) oraz Val Kilmer (w roli Porucznika Tom „Iceman” Kazansky’ego). 

Za reżyserię odpowiada Joseph Kosinski. Wcześniej współpracował już z Cruisem przy okazji filmu Niepamięć. Prócz aktora znanego z Mission: Impossible i Vala Kilmera zobaczymy również takie nazwiska jak: Jennifer Connelly, Miles Teller, czy Jon Hamm,

Zobacz również: Powrót do liceum — recenzja. Koniec świata — Netflix wyśmiewa poprawność polityczną!

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze