Out There: Oceans of Time – oczekiwana kontynuacja na zwiastunie premierowym

Wyczekiwana gra Out There: Oceans of Time jest już dostępna na PC.

Śmierć to jedna zła decyzja w tej strategicznej kosmicznej epopei, łączącej elementy rogue-like, zarządzania surowcami i interaktywnej fikcji w przepięknej galaktyce, która zmienia się za każdym razem, gdy grasz. Dołącz do kapitana Nyx i Sergeia w kosmicznej podróży pełnego odkupienia, próbując odnaleźć Archona – potężną istotę, która chce zdominować cywilizacje galaktyki. Oto Out There: Oceans of Time!

Zobacz również: Obi-Wan Kenobi – recenzja odcinków 1-2. Czemu Disney nam to zrobił…?

W sequelu wielokrotnie nagradzanego hitu z 2014 roku gracze wchodzą w interakcje z dziwnymi formami życia, rekrutują członków załogi i mądrze zarządzają swoimi surowcami podczas przemierzania gwiazd. Wszystko to i jeszcze więcej można zobaczyć w nowym zwiastunie premierowym, który prezentuje oszałamiającą grafikę i niepokazywaną wcześniej rozgrywkę.

Dziś wypuszczamy w świat nasz największy i najbardziej ambitny projekt – powiedział Michael Peiffert, założyciel i dyrektor kreatywny Mi-Clos Studio – jest zwieńczeniem prawie trzech lat ciężkiej pracy. Nie mógłbym być bardziej dumny z tego, co udało nam się stworzyć; Out There: Oceans of Time jest listem miłosnym do gatunku Sci-Fi i mam nadzieję, że nasi gracze poczują tę pasję, rozpoczynając swoje własne podróże przez kosmos.

Out There: Oceans of Time jest już dostępna na PC na Steam, Epic Games Store i GoG w cenie 89,99 zł.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze