Cineman – Ostatni Ślad z Gerardem Bulterem już dostępny!

Od 9 czerwca na Cineman.pl dostępny będzie film Ostatni Ślad. To sześćdziesiąty tytuł z udziałem Gerarda Butlera i trzynasty na platformie Cineman.pl.

Ten hollywoodzki aktor szkockiego pochodzenia jest jednym z najbardziej zapracowanych ludzi w swoim fachu. Mając 52 lata, zagrał w 60 produkcjach i pracuje już nad kilkoma innymi. Butler ma na koncie zarówno filmy romantyczne (P.S. Kocham Cię), widowiskowe (300, Bogowie Egiptu), jak i sensacyjne (Skok stulecia, Świat w ogniu), a że był wokalistą w kapeli rockowej — bez problemu poradził sobie w musicalu (Upiór w operze). Część z nich znajdziecie na platformie streamingowej Cineman.

Teraz, na platformach VOD premierowo wchodzi jego najnowszy film, Ostatni ślad, w którym jego bohater nie cofnie się przed niczym, by uratować życie swojej żony.

Zobacz również: Boiling Point – recenzja filmu. Jak to jest być chefem, dobrze?

Kiedy żona Willa (Gerard Butler) znika w niewyjaśnionych okolicznościach, wszystkie skrywane sekrety i małżeńskie problemy szybko wychodzą na jaw. Mężczyzna desperacko poszukujący prawdy, nieoczekiwanie sam staje się głównym podejrzanym. Od tego momentu zaczyna się wyścig z czasem i brutalna walka pozbawiona wszelkich reguł. Gdy coś zagraża jego żonie, cały świat stanie w ogniu. Will zrobi wszystko by rozwiązać tajemnicę i sprowadzić Lisę z powrotem do domu.

Obok Gerard Butler zobaczymy Jaimie Alexander, znaną z sagi Thor i serialu Mapa zbrodni oraz Russela Hornsby, którego oglądaliśmy w filmach Poznaj mojego tatę, Płoty, Nienawiść, którą dajesz.

Zobacz również: Men – recenzja filmu. It’s Man’s Man’s World

Cineman
Fot. Materiały prasowe/Cineman
Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze