Co robimy w ukryciu – jest zwiastun 4. sezonu i obietnica następnych!

What we do in the Shadows, a po polsku Co robimy w ukryciu, to jeden z najlepszych seriali komediowych obecnie. Nietuzinkowy humor, pełen nawiązań do popkultury zgarnął rzeszę fanów na całym świecie. W sieci udostępniono zwiastun 4. sezonu i zapowiedziano, że możemy oczekiwać więcej!

Co robimy w ukryciu to serialowy spin-off filmu w reżyserii Taiki Waititiego o tym samym tytule. Uniwersalny humor, świetne aktorstwo, charakterystyczna stylistyka i nawiązania do popkultury to główne atuty produkcji. Dzięki nim tytuł ten stał się tak popularny na całym świecie. Nic więc dziwnego, że przedłużany jest on o kolejne sezony. W sieci udostępniono zwiastun najnowszego, czyli czwartego, który premierę będzie miał już 12 lipca tego roku!

Zobacz również: Billy The Kid – recenzja przedpremierowa serialu

https://youtu.be/qWSgq72foJw

Ponadto fani serialu mogą spać spokojnie, bez natrętnych myśli, czy to aby nie będzie ostatni sezon. Okazuje się, że prócz nadchodzącego, czekają nas jeszcze następne dwa! Tą fantastyczną wieścią podzielił się oficjalnie dyrektor kreatywny FX, Nick Grad:

Nasze ulubione wampiry ze Staten Island mają jeszcze wiele życia, a FX czeka na kolejne dwa sezony tego fenomenalnego serialu. Co robimy w ukryciu wyróżnia się na wszystkich poziomach, od znakomitych aktorów i zaskakujących gwiazd gościnnych po producentów, scenarzystów, reżyserów i ekipę. Nie możemy się doczekać, aż wszyscy będą zadowoleni z 4 sezonu, ponieważ wiemy, że nadchodzą dwa następne.

Akcja Co robimy w ukryciu rozgrywa się głównie w Staten Island w Nowym Jorku i opowiada o życiu trzech tradycyjnych wampirów: Nandora, Laszlo i Nadji; Colina Robinsona, wampira energetycznego i Guillermo, powiernika Nandora. Serial opowiada o interakcji wampirów ze współczesnym światem i innymi istotami nadprzyrodzonymi.

Zobacz również: Miłość, śmierć i roboty, sezon 3 – recenzja serialu. Rozlew krwi i fabularna stagnacja

co robimy w ukryciu
Fot. Materiały prasowe
Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze