Strange World – zwiastun animacji Disney’a dostępny

Szykuje się prawdziwie kreatywne widowisko! Strange World to najnowsza animacja Walt Disney Pictures. W sieci udostępniono jej krótki teaser. Poznaliśmy również datę premiery, która nastąpi tej jesieni!

Zabranie dziecka do kina na najnowszy film Disneya to nie tylko przyjemność, ale i obowiązek. Prócz dobrego widowiska o świetnej jakości zawsze uświadczymy historii z morałem, edukującej następne pokolenia. Tym bardziej ciekawe co twórcy wymyślą w Strange World, które zapowiada się na szaloną podróż pełną nieskrępowanej myśli twórczej!

Zobacz również: Król Szamanów — recenzja anime. Szamanów królem być

O czym opowie film? Skupi się on główne na legendarnej rodzinie Clade. Prócz zacieśniania więzi i rozwiązywania wewnętrznych konfliktów zajmują się oni eksploracją nieznanych dotąd człowiekowi lądów. Niedługo czeka ich jednak najważniejsza misja w ich życiu. A co za tym idzie i najtrudniejsza. Legendarna rodzina odkrywców zamierza mimo wszystko stawić czoła wyzwaniu.

Strange World zadebiutuje tej jesieni, 23 listopada tego roku. Reżyserem jest Don Hall, który wcześniej współpracował z Disneyem przy takich produkcjach jak Raya i Ostatni Smok, czy Kubuś i Przyjaciele. Scenariusz napisał Qui Nguyen, który współpracował już z Hallem przy Rayi. Swoich głosów użyczą natomiast Jake Gyllenhaal oraz Alan Tudyk.

Zobacz również: Sing 2 – recenzja filmu [Blu-Ray]

strange world
Fot. Materiały prasowe/Disney
Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze