Powstanie druga część Różyczki z Magdaleną Boczarską

Różyczka to jeden z lepszych polskich filmów roku 2010. Nagradzany, doceniony przez publikę i krytyków. Niedługo ruszą zdjęcia do jego kontynuacji wraz z Magdaleną Boczarską, która zagra w podwójnej roli.

Różyczka do sprawdzenia jest na platformie Netflix. Już w lipcu rozpoczną się zdjęcia do długo oczekiwanej kontynuacji filmu, który zdobył ponad 30 nagród i nominacji na festiwalach krajowych i międzynarodowych. Tylko podczas 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, film otrzymał Złote Lwy, Złotego Klakiera, nagrodę dla najlepszej aktorki i nagrodę za dźwięk.

Zobacz również: Boiling Point – recenzja filmu. Jak to jest być chefem, dobrze?

Magdalena Boczarska, która dzięki tej roli zdobyła uznanie i popularność, ponownie zagra Kamilę Sakowicz. Zagra także jej córkę Joannę, która w Różyczce 2 będzie główną bohaterką filmu! Boczarskiej partnerować będą m.in. Robert Więckiewicz, Janusz Gajos i Jacek Braciak. Film wyreżyseruje Jan Kidawa-Błoński. Za kamerą stanie Łukasz Gutt (laureat tegorocznej Polskiej Nagrody Filmowej Orły za Wszystkie nasze strachy).

Różyczka 2 rozwiąże tajemnicę, z którą pozostawiła widzów pierwsza część filmu. Zdjęcia zaczynają się w lipcu. Realizowane będą głównie w Polsce, ale także w Belgii (Bruksela), Niemczech (Kolonia) i w Izraelu. Producentem i dystrybutorem filmu jest Monolith Films.

Zobacz również: Men- recenzja filmu. It’s Man’s Man’s World

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze