What If – potwierdzono premierę 2. sezonu.

Podczas konwentu Comic Con otrzymaliśmy potwierdzenie, że nowe odcinki animacji pojawią się w przyszłym roku. Zapowiedziano także trzecią serię.

What If to jeden z seriali należących do MCU. Animacja spotkała się co prawda z mieszanym odbiorem, stanowiła jednak ciekawe alternatywne historie bohaterów znanych z Kinowego Uniwersum Marvela. Do tej pory nie wiedzieliśmy kiedy studio planuje wypuścić kolejny sezon.

Zobacz również: Ranking seriali MCU

Podczas panelu dotyczącego animowanych produkcji twórcy ujawnili, że 2. sezon serialu pojawi się na Disney+ w marcu 2023 roku. Jednocześnie zapowiedziano, że trwają już prace nad produkcją trzeciej serii. W trakcie konferencji zaprezentowany został jeden z nowych odcinków What If.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze