DISNEY+ UDOSTĘPNIA TRAILER SERIALU ANDOR. Premiera przesunięta na 21 września

Nowy serial osadzony w świecie Gwiezdnych Wojen – Andor – zadebiutuje na Disney+ 21 września bieżącego roku z trzyodcinkową premierą.

Disney+ opublikował nowy, ekscytujący zwiastun do produkcji Andor, oryginalnego, 12-odcinkowego serialu Lucasfilm. Serial, który rozgrywa się przed wydarzeniami z filmu  Łotr 1. Gwiezdne Wojny – historie, zadebiutuje wyłącznie w Disney+ w nowym terminie – w środę 21 września, z trzyodcinkową premierą.

Zobacz również: Zbrodnie przyszłości – recenzja filmu. Creepypunk

Andor odkrywa nową perspektywę ze świata Gwiezdnych Wojen, skupiając się na podróży Cassiana Andora. Serial przybliża opowieść o rodzącej się rebelii przeciwko Imperium i o tym, jak ludzie i planety się w nią zaangażowali. To czas pełen niebezpieczeństw, podstępów i intryg, a Cassian wkroczy na ścieżkę, której przeznaczeniem jest uczynienie z niego bohatera rebelii.

Diego Luna powraca jako Cassian Andor, a dołączają do niego: Genevieve O’Reilly, Stellan Skarsgård, Adria Arjona, Denise Gough, Kyle Soller i Fiona Shaw. Producentami wykonawczymi są Kathleen Kennedy, Tony Gilroy, Sanne Wohlenberg, Diego Luna i Michelle Rejwan. Tony Gilroy jest również twórcą i showrunnerem.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze