Obcy – scenariusz do nowego serialu został ukończony

Nowa produkcja z Uniwersum Obcego ma już gotowy skrypt. Produkcja rusza w przyszłym roku.

Po przejęciu 20th Century Fox przez Disneya pojawiły się nowe projekty, kontynuujące historie z kultowych produkcji. Jedną z nich jest chociażby Prey, czyli prequelowa opowieść o Predatorze, która już jutro wchodzi na Disney+. Doskonale znany wszystkim kosmita z serii filmów Obcy również powróci w nowej wersji. Jest to zapowiedziany już dawno prequel, który przygotowuje Noah Hawley.

Zobacz również: Flash – serial zakończy się na 9. sezonie

Według nowej informacji od jednego z reporterów na twitterze – Alexa Zalbena – produkcja ruszy dopiero w przyszłym roku. Tej jesieni rozpoczynają się zdjęcia do Fargo, w które również zaangażowany jest Hawley. Jednak według informacji w tym samym poście, scenariusz do nowego Obcego został już ukończony.

Przypomnijmy, że według ostatnich doniesień od jednego z producentów, akcja będzie się działa długo przed wydarzeniami z filmów, przed zmaganiami Ripley z kosmitami. Co więcej, pierwszy raz w do tej pory historia przeniesie się na Ziemię. Fabuła zabierze nas na koniec obecnego stulecia – jakieś 70 lat w przód od dnia dzisiejszego.

Póki co dokładna data premiery serialu Obcy nie jest znana.

Obcy

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze