Assassin’s Creed – Mirage – pierwsza zapowiedź nowej odsłony

Otrzymaliśmy pierwszy kinowy zwiastun najnowszej części serii Assassin’s Creed.

Podczas trwającego eventu Ubisoft Forward wydawca pokazał pierwszy oficjalny trailer nowej serii cyklu o skrytobójcach. Zgodnie z ostatnimi zapowiedziami, akcja Assassin’s Creed – Mirage przeniesie się do Bagdadu w IX wieku.

Zobacz również: Sonic Frontiers – SEGA pokazuje pierwszy zwiastun gry

Zwiastun prezentuje nam głównego bohatera gry – Basima – oraz jego ewolucję. Od drobnego złodzieja po członka bractwa asasynów. Widzimy podczas filmiku silne powroty do korzeni. Zarówno za sprawą miejsca akcji, jak i stroju tytułowych postaci, które kojarzą się z odzieniem Altaira, bohatera pierwszej odsłony. W ostatniej scenie widzimy jak Basim pobiera jako dowód zabójstwa krew ofiary na pióro, co również przywodzi na myśl motyw z pierwszej części Assassin’s Creed.

Premiera gry odbędzie się w przyszłym roku, jednak dokładna premiera nie została jeszcze podana. Wspomnianą zapowiedź możecie zobaczyć poniżej:

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze