Fall Guys…w kosmoooosie! Sezon 2: Satelitarne Starcie jest gotowy do startu!

Gra otrzymuje również pełną polonizację!

Fall Guys zmierza ku gwiazdom! Ogłoszony został Sezon 2: Satelitarne Starcie, w którym nasi potykający się kosmiczni kadeci opuszczą swoją ojczystą planetę w poszukiwaniu nowych międzygalaktycznych granic.

Zobacz również: Najlepsze gry 2020 roku

Jak można się spodziewać po premierze sezonu, na graczy czekać będzie galaktycznej wielkości kosmiczna zawartość – od nowej przepustki sezonowej, wypełnionej niektórymi z najlepszych kostiumów, po pełną gamę Rund o tematyce kosmicznej i kilka naprawdę wspaniałych nowych nawiązań do takich tytułów jak Star Trek czy Alien (Obcy) i postaci jak Hatsune Miku.

Odwiedź blog Fall Guys, aby uzyskać więcej informacji o nowościach. Poznasz tam wszystkie szczegóły na temat nowych Rund oraz podział Wyzwań i Nagród w pierwszym wydarzeniu na żywo w sezonie 2.

A najbardziej ekscytującą wiadomością jest to, że Fall Guys będzie również w pełni zlokalizowane w języku polskim. Bądź na bieżąco z polskim Twitterem Fall Guys, który pojawi się w sieci już 15 września.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze