Filmy Marvela od Sony przesunięte!

Produkcje z uniwersum Spider-Mana opóźnione. Kraven The Hunter i Madame Web z nowymi datami premier. Sony zapowiada swój nowy film.

Sony Pictures zaktualizowało swój kalendarz premier na najbliższe lata. Nie obeszło się bez modyfikacji planów odnośnie nowych filmów z uniwersum Spider-Mana. Kraven The Hunter, który początkowo miał się pojawić w kinach 13 stycznia 2023 roku pojawi się dopiero 6 października tego samego roku. Pierwotnie ten dzień był zaplanowany na inną produkcję, czyli Madame Web, której premiera została przesunięta na 16 lutego 2024 roku. Ostatnim ogłoszeniem związanym z filmami Marvela od Sony jest fakt, że pracują oni nad nowym filmem. Na ten moment nie posiadamy żadnych informacji o czym będzie, ale za to wiemy kiedy będzie miał swoją premierę. Początkowo miał się pojawić w czerwcu 2024 roku, ale ostatecznie trafi do kin miesiąc później, czyli 12 lipca. Będzie to kolejny film z tego uniwersum i miejmy nadzieję, że nie ostatni.

Zobacz również: Werewolf by Night – pierwszy horror w MCU?                         

kraven-the-hunter sonymadame web sony marvel
Do uniwersum Spider-Mana na ten moment należały jedynie 3 filmy, czyli Venom, Venom 2: Carnage i Morbius. Nie są to może najlepszej jakości produkcje, ale budują powoli swój własny świat, do którego już niedługo dołączą kolejne postacie. Wszystkie te filmy są o antybohaterach, którzy w komiksach byli wrogami naszego ulubionego pajęczaka. Do tej pory filmy Sony przedstawiały ich w nieco innym świetle.
Kacper Stefański

Marvelomaniak. Mam 17 lat. Mógłbym żyć całą wieczność tylko po to, żeby obejrzeć kolejny film MCU albo następną trylogię Gwiezdnych Wojen.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze