KANGUREK KAO EDYCJA ZIMOWA W PLANIE WYDAWNICZYM FIRMY CENEGA

Unikalne wydanie zaprojektowane jedynie na polski rynek!

Cenega, oficjalny partner Tate Multimedia, w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła wyjątkowa edycja gry Kangurek Kao, idealny zestaw na rodzinny prezent. Pakiet dostępny jedynie w Polsce ukaże się 24 listopada na konsole PS5, PS4, Xbox One/Xbox Series X, Nintendo Switch oraz PC w pełnej polskiej wersji językowej z dubbingiem.

W skład Edycji Zimowej Kangurka Kao wejdą:

Podstawowa wersja gry Kangurek Kao na wybraną platformę
Skoczna czapka na każdy mróz
Szalik na zimowe szaleństwa
Wyjątkowo barwne puzzle „Kao is back” o wymiarach 41 x 27,5 cm po złożeniu

Zobacz również: Kangurek Kao – recenzja gry. Do Crasha i Spyro trochę brakuje

W grze Kangurek Kao zakłada swoje słynne magiczne rękawice bokserskie i przemierza świat, stawiając czoła słynnym mistrzom walki, którzy znajdują się pod wpływem niepokojącej, mrocznej mocy. Przedzierając się przez kolejnych przeciwników, Kao będzie podróżował po kolorowym i tętniącym życiem świecie, pełnym aktywności i wizualnego uroku. Za pięknym krajobrazem kryje się jednak zupełnie inny świat, pełen zagadek, niekontrolowanej mocy i chaosu, znany lepiej jako Wieczny Świat. Jego najskrytsze tajemnice są teraz w rękach Kao, dając mu zupełnie nowe moce… ale jakim kosztem?

Oryginalna seria Kangurka Kao sprzedała się łącznie w ponad 700 000 egzemplarzy na całym świecie, a cztery gry z serii zostały wydane na PC, PlayStation 2, PSP, Nintendo GameCube, Xbox, Game Boy Advance i SEGA Dreamcast.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze