Mistrzostwa Świata 2022: Qatar – poznaliśmy oficjalny hymn

Lil Baby, amerykański raper właśnie opublikował swój najnowszy utwór na swoim oficjalnym kanale. Będzie to oficjalny hymn podczas zbliżających się Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Katarze.

Najnowszy kawałek rapera The World Is Yours To Take został stworzony przy współpracy z Tears of Fears – znaną grupą producencką. Lil Baby zapożyczył od nich sample z piosenki Everybody Wants to Rule the World i wykorzystał je w swoim utworze.

Zobacz również: Cyberpunk: Edgerunners recenzja serialu. Tego mi było trzeba

Mistrzostwa Świata w Katarze rozpoczynają się już 20 listopada 2022 roku. Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 17:00 i to właśnie przed nim odbędzie się oficjalna ceremonia otwarcia, w trakcie której Lil Baby zaprezentuje swoją najnowszą piosenkę.

To dla mnie wyjątkowy utwór. Opowiada o drodze, którą przeszliśmy w ostatnich latach, a także o tym, co jeszcze jest przed nami. Gdy w 2017 roku zająłem się muzyką, poświęciłem się w całości marzeniu, które doprowadziło mnie aż tutaj. Chcę, żeby fani usłyszeli to w utworze. Mam nadzieję, że pozwoli się on poczuć, jakbyście wchodzili na boisko przed meczem na Mistrzostwach Świata.

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej według ekspertów to najbardziej prestiżowy turniej na całym świecie, biorąc pod uwagę także rozgrywki klubowe. Na wydarzeniu w Katarze pojawią się jedynie 32 reprezentacje, w tym my – Polska. Swoje mecze rozegramy kolejno: z Meksykiem 22 listopada, z Arabią Saudyjską 26 listopada i ostatni mecz grupowy 30 listopada z Argentyną.

Kacper Stefański

Marvelomaniak. Mam 17 lat. Mógłbym żyć całą wieczność tylko po to, żeby obejrzeć kolejny film MCU albo następną trylogię Gwiezdnych Wojen.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze