Roma Gąsiorowska i Joanna Jabłczyńska w Fort Boyard!

Nowy sezon programu Fort Boyard Polska emitowanego przez platformę streamingową Viaplay podbija serca widzów. W tej edycji show bierze udział aż 48 gwiazd, w tym Maciej Musiał, Julia ‘Maffashion’ Kuczyńska i Ewa Minge. Już w piątek, 30 września premiera kolejnego odcinka, w którym widzowie zobaczą m.in. napad na bank w wykonaniu Romy Gąsiorowskiej! To i wiele więcej tylko na platformie Viaplay!

W najnowszym, piątym odcinku z serii, zobaczymy aktorki Joannę Jabłczyńską i Romę Gąsiorowską, piosenkarkę Anię Rusowicz, aktora Tomasza Stockingera i parę znaną z popularnego programu telewizyjnego Królowe życia – Damiana Antczaka-van Nispena wraz z mężem, Leonem van Nispenem. 

Zobacz również: Serial Cleaners – recenzja gry. To nie Czyścioch, ale jest nieźle

Jak w każdym odcinku Fort Boyard przed widzami niesamowita ilość emocji. Tym razem przed Joanną Jabłczyńską wyzwanie, wymagające nie lada odwagi. Aktorka wybierze się na przejażdżkę rowerem rodem z koszmaru. Nie tylko będzie na nim zwisać kilka metrów nad ziemią, ale jednocześnie… rower będzie odwrócony do góry nogami. Czy aktorka poradzi sobie z tym wyzwaniem, a może opanuje ją paraliżujący strach? W tym samym odcinku piosenkarka Ania Rusowicz sprawdzi, jakie będzie miała szanse w wirującym kasynie. Natomiast Tomasz Stockinger poczuje się prawie jak Chris Pratt w Parku Jurajskim, kiedy stanie przed zadaniem… okiełznania dinozaura! A to tylko kilka z wielu innych konkurencji w wykonaniu gwiazd piątego odcinka Fort Boyard

W drugim  sezonie Fort Boyard, jednego z najbardziej znanych programów z kategorii ‘adventure game shows’ na świecie zobaczymy 48 gwiazd polskiego showbusinessu. Program prowadzą – aktorka i osobowość telewizyjna Elżbieta Romanowska oraz stand-uper, artysta kabaretowy, a także prezenter Mariusz Kałamaga. 

Zobacz również: Zróbmy zemstę recenzja filmu. Glennergy slaaay!

W poprzednich odcinkach programu widzowie mogli zobaczyć m.in. Julię Kuczyńską, Macieja Musiała, Dominikę Gwit, Damiana Zduńczyka, projektantkę Ewę Minge, Aleksandrę Szwed, Edytę Herbuś i Katarzynę Skrzynecką z mężem – Marcinem Łopuckim. Wszyscy uczestnicy muszą stawiać czoła niecodziennym, a czasem szalonym wyzwaniom. Zwycięzcy sięgną po legendarne złoto skarbca Fortu Boyard, którego  równowartość przekażą na wybraną akcję charytatywną.

Stworzeniem nowego sezonu programu zajął się jeden z czołowych producentów telewizyjnych w Polsce – Endemol Shine Poland. Odcinki show są dostępne wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay. Gwiazdy nadchodzących części zostaną przedstawione już wkrótce. 

Ola Siądecka

Miłośniczka sztuki w każdym wydaniu. Wielbicielka kina akcji i dramatów. Nie lubi nudy w życiu i na ekranie. W wolnym czasie maluje i słucha muzyki z lat 80-tych.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze